Domy z Natury, budowa domów szkieletowych, ekologicznych, prefabrykowanych | Moja-firma.eu - darmowy katalog firm

Niezweryfikowane

Domy z Natury, budowa domów szkieletowych, ekologicznych, prefabrykowanych

13:27 May 18 2020 Nowy Sącz

Domy z Natury, budowa domów szkieletowych, ekologicznych, prefabrykowanych
Opis
Jako doświadczona na rynku firma budująca domy szkieletowe, ekologiczne, prefabrykowane – Domy z Natury, oferujemy naszym klientom wyjątkowe, ekologiczne oraz energooszczędne budynki mieszkalne i użytkowe. Jesteśmy wyjątkową firmą, która stworzyła autorską technologię budowy domów. Nasze budynki powstają w technologii szkieletu drewnianego izolowanego naturalnymi materiałami jako prefabrykat służący do samodzielnej budowy. Proponowana technologia zapewnia rozwiązania konstrukcyjno-techniczne dla każdego elementu budynku tzn. ściana zewnętrzna, ściany działowe, strop, stropodachy, dach. Innowacyjność naszej firmy łączy w sobie stworzony przez nas autorski blok konstrukcyjno-izolacyjny, w którym naprzemienna konstrukcja w łączeniu i klejeniu drewna zapewnia odpowiednie parametry budowlane. Wykorzystujemy wyłącznie 100% naturalne materiały budowlane pozyskane z surowców odnawialnych i biodegradowalnych które nie szkodzą środowisku.

Naszym klientom możemy zaoferować:
- ekologiczne i zdrowe materiały budowlane, które wykorzystujemy i pozostawiamy do wyboru naszego klienta. Drewno jest materiałem, który absorbuje więcej CO2 niż później generuje jego obróbka. Co więcej dom w konstrukcji szkieletowej może być pasywny, można uzyskać na niego dofinansowanie, zmniejsza rachunki i jest bardzo oszczędny w eksploatacji;
- oszczędność czasu – średni czas budowy wynosi trzy miesiące, co istotne – domy drewniane i ekologiczne można praktycznie budować przez cały rok oraz niezależnie od pogody. Nie licząc wykonania fundamentów, dom szkieletowy nie wymaga żadnych prac mokrych. Takie domy powstają 3-4 krotnie szybciej niż ich murowane odpowiedniki.
- łatwość rozbudowy w miarę wzrastających potrzeb – dom szkieletowy jest na tyle elastyczny, że jego późniejsze powiększenie nie sprawia większych kłopotów.
- ekonomiczną eksploatację.
- energooszczędność – dom szkieletowy bardzo - - dobrą ochronę cieplną domu trudną do uzyskania podobnym kosztem w innych technologiach. Dzięki tej izolacji w domu długo potrafi panować temperatura dodatnia mimo braku ogrzewania (nawet przy -30°C). Łatwo jest też ogrzać dom szkieletowy – zajmuje to zaledwie godzinę.
- fundamenty domów szkieletowych są znacznie węższe i oszczędniejsze.
- rozprowadzenie instalacji w budynku szkieletowym jest znacznie łatwiejsze niż w murowanym (są one ukrywane pod poszyciem ściany).
- lekką konstrukcję opartą na drewnianych słupach – budynek nie traci na swojej trwałości.
Strona internetowa
https://domyznatury.com/
Wiarygodność: UP DOWN 0
Dodaj komentarz
Nazwa:
Email:
Komentarze:
Kod bezpieczeństwa:
13 + 7 =

Ogłoszenia firm w pobliżu

Zakupy Online Tarnów, Nowy Sącz

13:40 Jun 08, 2020

Tarnów, 30.01 Kms

Kwiaciarnia Niezapominajka

11:15 Oct 04, 2019

Józefa 12, Kraków, 41.14 Kms

Krak-food catering Marcin Sroka

10:58 Oct 04, 2019

Kraków, 44.76 Kms

FABRYKA WĘŻY GUMOWYCH I TWORZYW SZTUCZNYCH FAGUMIT SP Z O.O.

13:07 May 05, 2020

Wolbrom, ul. 1-Go Maja 100, 45.51 Kms

EHC Karol Zagajewski

13:28 Jan 21, 2020

Krakow, 45.51 Kms